180/h brutto NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii dla kierowcy kat.B z językiem angielskim Skien

  • Miasto: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 listopada 2021 00:57

Od zaraz zatrudnienie w Skien dla kierowcy kat.B – dostawcy zakupów. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków ze znajomością języka angielskiego w delikatesach internetowych.

Stanowisko: kierowca kat. B

Lokalizacja: Skien, Norwegia

Pensja: 180 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie jako kierowca w delikatesach internetowych
  • obowiązkiem będzie stawianie się w ustalonych godzinach na magazyn, załadunek towarów, rozplanowanie
  • trasy i rozwiezienie zakupów do klientów
  • pracownik podstawia zakupy pod drzwi w obecności klienta
  • aktualnie realizowane są jedynie płatności kartą oraz on-line

Oczekiwania:

  • optymizm
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność, sumienność, punktualność
  • samodzielność
  • dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • przyjazne nastawienie
  • uczynność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na czas określony z możliwością podjęcia stałej współpracy
  • pracę od zaraz w pełnym wymiarze godzinowym
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 3500 NOK miesięcznie w 1 osobowym pokoju z łazienką
  • w trakcie pracy auto służbowe oraz kartę paliwową i telefon służbowy
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Kierowca / Dostawca Skien”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 539618662d0e2f17