do uzgodnienia NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie RTV bez języka Bergen 2020

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 23 lutego 2020 00:13

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem RTV. Zatrudnienie w Bergen dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu oraz pakowaniu zamówień do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu RTV

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Pensja: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w hurtowni ze sprzętem RTV jako pomocnik magazyniera
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie przyjmowanie towarów, rozliczanie i kontrola stanu, kompletowanie zamówień oraz ich pakowanie a także wysyłka
  • pracownik będzie odpowiedzialny za porządek, wprowadzanie danych do systemu, obsługiwanie wózka paletowego, komputera i skanera
  • inne zadania zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zdolność do liczenia w pamięci
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdyscyplinowanie
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • odpłatne zakwaterowanie w komfortowych warunkach za 3000 NOK miesięcznie
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • legalne warunki zatrudnienia
  • zatrudnienie na 6 miesięcy
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie koordynatora Polaka

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).
E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem

„lagermedarbeider 012/2020″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 8465e51055f68374

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie RTV bez języka Bergen 2020”

  1. robert poczatek na 25 lutego 2020 @ 07:24

    dzien dobry nazywam sie robert poczatek lat 38 .jestem zainteresowany praca.dyspozycyjnosc od zaraz.oferta ze strony pracabc.pl