148,60/h NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii pakowanie czekoladek bez języka 2019 Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 sierpnia 2019 21:04

Propozycja zatrudnienia 2019 od zaraz w fabryce z Lillehammer przy pakowaniu pralinek czekoladowych. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii bez znajomości języka norweskiego dla osób dyspozycyjnych.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Zarobki: 148,60 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • dbanie o wysoką jakość wyrobów – wizualna kontrola jakości
  • przeskładanie ręczne pralinek do plastikowych wytłoczek
  • odkładanie tacek na taśmę do maszynowego zapakowania
  • inne zadania zlecane na bieżąco
  • dbanie o porządek i pilnowanie odpowiedniego, schludnego stroju

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • pełna dostępność, odpowiedzialność, uczciwość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie lub wykształcenie gastronomiczne
  • zręczność
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji

Zapewniamy:

  • świetny pakiet premii – atrakcyjne dodatki za pełną frekwencję, punktualność itp.
  • przeszkolenie pracownicze
  • norweską umowę o pracę, ubezpieczenie, świadczenia socjalne
  • początkowo umowę próbną na 3 miesiące i opcję przedłużenia dla najlepszych
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • liczne szkolenia
  • płatne zakwaterowanie w cenie 2500 do 3000 NOK miesięcznie od osoby
  • pomoc przy formalnościach i wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca sierpnia 2019.

Wyjazdy mogą być realizowane od zaraz.

e-mail: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 7015d5693101d31c