Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

175/h brutto  NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur z j. angielskim Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 7 października 2018 03:16
  • Wygasa: 31 dni, 15 godziny

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii przy sprzątaniu biur. Zatrudnienie dla Polaków ze znajomością języka angielskiego w Fredrikstad. Pracodawca oferuje odpłatne lokum na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – Sprzątaczka

Termin: od zaraz

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy sprzątaniu powierzchni biurowych
  • zadania polegają na utrzymywaniu porządku – sprzątanie sal konferencyjnych, gabinetów, toalet, magazynków itp.

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • wysoka kultura osobista
  • zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w bardzo dobrych warunkach
  • umowę próbną z opcją przedłużenia
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie przy sprawach urzędowych

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższym zgłoszeniem, prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem sylwetki na adres:

Brzeska.Ewa@onet.pl

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń! Zatrudnienie od zaraz.

ID Ogłoszenia: 2955bb9351fe6304