od 155/h NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań dla sprzątaczek Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 września 2019 00:49

Poszukujemy od zaraz osób na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki. Zatrudnienie w Oslo ze znajomością języka angielskiego. Norwegia praca przy sprzątaniu domów i mieszkań.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Wakaty: 2

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca jako sprzątacz, sprzątaczka przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów prywatnych
  • kompleksowe porządki i dbanie o estetykę
  • często stałe zlecenia polegające na odświeżeniu wnętrz – wytarcie kurzy, zaścielenie łóżek, odkurzanie i mycie podłóg, sprzątanie łazienek, kuchni, wstawianie prania itp.

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole i przyjazne nastawienie
  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz i chęć podjęcia dłuższego zatrudnienia
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • sumienność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • dużą liczba godzin pracy
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opieka rezydenta Polaka
  • możliwość wzięcia udziału w kusie językowym za 1000 NOK miesięcznie
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pensjonacie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, które spełniają podane kryteria proszone o kontakt pod podany poniżej adres e-mail.

beata-norwegia@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 5765d690080070cc