145/h brutto NOK

Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań z językiem angielskim Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 września 2017 02:28

Pilnie poszukujemy sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego do podjęcia pracy w Norwegii przy sprzątaniu domów i mieszkań. Zatrudnienie od zaraz w Stavanger z darmowym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Pensja: 145 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca polega na sprzątaniu domów oraz mieszkań u klientów, zadania polegają na porządkowaniu powierzchni zgodnie z życzeniem osób zlecających

Wymagania:

  • optymizm
  • znajomość języka angielskiego komunikatywna
  • zaświadczenie o niekaralności
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Oferujemy:

  • zamieszkanie za darmo
  • wysoką stawkę godzinową
  • wszystkie sprzęty, chemię gospodarczą oraz materiały, które są niezbędne do tego typu pracy

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę wysyłać na podany poniżej e-mail.

Proszę się spieszyć bo praca jest od zaraz, aktualnie jedna z Pań, która dla mnie pracowała jest na urlopie macierzyńskim, a zleceń jest dużo i ciągle przybywa.

justynadomanska82@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 14659bd022e3b8ee

1 odpowiedź na “Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii przy sprzątaniu mieszkań z językiem angielskim Stavanger”

  1. monikaciech na 30 września 2017 @ 12:28

    Jestem zainteresowana ofertą pracy, napisałam Pani email.