od 158/h brutto NOK

Od zaraz pakowanie lodów praca Norwegia bez znajomości języka dla par w Oslo 2022

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 2 stycznia 2022 03:52

Fabryka mrożonek z Oslo poszukuje od zaraz pakowaczy do tymczasowej pracy w Norwegii. Zatrudnienie bez znajomości języka dla par przy pakowaniu lodów na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w wynajętych mieszkaniach.

Stanowisko: Pakowacz lodów

Rozpoczęcie: od stycznia 2022

Umowa: na pół roku

Miasto: Oslo, Norwegia

Wakaty: 12

Pensja: od 158 NOK na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej przy produkcji lodów
  • zadania wykonywane są w chłodni – zapewnione jest rzetelne szkolenie pracownicze oraz odpowiedni strój do pracy
  • do zadań osoby zatrudnionej należy samodzielne obsługiwanie oraz konserwacja maszyn produkcyjnych, dbanie o ciągłość, pakowanie, kontrola jakości zarówno produktów jak i procesów produkcyjnych, proste zadania manualne itp.

Wymagania:

  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • motywacja, solidność, sumienność
  • posiadanie aktualnych badań do pracy z żywnością
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • odwaga i samodzielność

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia dostępne na miejscu
  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w cenie 3800 NOK miesięcznie od osoby lub 6000 NOK
  • miesięcznie od pary
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • solidne przeszkolenie pracownicze i pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

ID ogłoszenia: 77161d10d1699cf9