162,40/h NOK

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka dla pomocy kuchennej Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 lutego 2020 02:44

Hotel 3* z Lillehammer poszukuje od zaraz osoby na stanowisko pomocy kuchennej w restauracji. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pomoc kuchenna w restauracji hotelowej

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Wynagrodzenie: 162,40 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na kuchni przy wypełnianiu wszystkich poleceń szefa kuchni lub bezpośredniego przełożonego
  • do zadań może należeć – praca na zmywaku, dbanie o porządek, przygotowywanie składników, obsługa urządzeń kuchennych itp.

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pełna samodzielność
  • dostępność od zaraz
  • dobra kondycja fizyczna
  • zaangażowanie
  • punktualność
  • mile widziane doświadczenie, a także wykształcenie gastronomiczne

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pokoju hotelowym
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • początkowo umowę na okres próbny, dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej współpracy
  • gwarancja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • wdrożenie w obowiązki
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na początku
  • pracodawca oferuje opcję wykupienia płatnego wyżywienia w cenie 100 NOK dziennie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/0002/20. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 9825e47ce7657383