Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

162,40/h NOK

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka dla pomocy kuchennej w restauracji Lillehammer

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 31 marca 2019 03:22
  • Wygasa: 25 dni

Aktualna propozycja zatrudnienia w restauracji hotelu 3* z Lillehammer na stanowisku pomocy kuchennej. Od zaraz oferta pracy w Norwegii dla Polaków bez języka norweskiego (oczekiwany język angielski).

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Pensja: 162,40 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • jest to praca w nowoczesnej kuchni hotelowej o standardzie restauracji 3*
  • pracownik będzie szkolony w zakresie obsługi kuchni, przygotowywania składników, dbania o porządek a następnie przydzielany do prac samodzielnych

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • samodzielność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie
  • chęć do nauki
  • mile widziane doświadczenie lub wykształcenie gastronomiczne

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • umowę na okres 3 miesięcy próbnych z możliwością przedłużenia
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • odpłatne wyżywienie, koszt to 100 NOK dziennie
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • uniform służbowy
  • rzetelne przyuczenie do zawodu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pk/0004/19. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID Ogłoszenia: 2815c9f60e0a6c11