175/h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na magazynie spożywczym Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 9 grudnia 2017 19:12

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Norwegii przy zbieraniu zamówień na magazynie hurtowni spożywczej. Od zaraz zatrudnienie w Oslo bez znajomości języka norweskiego, pracodawca wymaga jednak komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Stawka godzinowa: 175 NOK na godzinę pracy

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień w hurtowni spożywczej
  • obowiązkiem pracownika będzie pakowanie produktów lub ustawianie ich na paletach i zabezpieczanie stretchem
  • inne zadania – np. rozładunek i załadunek

Oczekiwania:

  • sumienność, zorganizowanie, odpowiedzialność
  • konieczność znania języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie
  • bezkonfliktowość
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • pracę do podjęcia w Norwegii od zaraz
  • wdrożenie w zadania
  • płatne zamieszkanie, zapewnione na miejscu w komfortowych warunkach za 4500 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Magazynier / Komisjoner Oslo”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 1515a2be50041354

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na magazynie spożywczym Oslo”

  1. Witam
    Czy można prosic o jakis kontakt ponieważ podana strona z formularzem zgłoszeniowym nie działa
    Pozdrawiam