od 168,20/h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na magazynie ze sprzętem IT Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 lutego 2022 18:15

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Norwegii na magazynie hurtowni IT. Zatrudnienie w Drammen dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień oraz przygotowaniu towaru do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejscowość: Drammen, Norwegia

Zarobki: od 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Obowiązki:

  • praca na magazynie hurtowni ze sprzętem IT
  • wykonywanie zadań pomocniczych
  • prace polegać będą np.: na zbieraniu zamówień, pakowaniu, przyjmowaniu dostaw, dbaniu o porządek, aktualizowaniu danych itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy w grupie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • samodzielność, odpowiedzialność
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na okres 3 miesięcy
  • pracę w systemie zmianowym
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • norweskie warunki, ubezpieczenie, świadczenia socjalne, płatny urlop
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w cenie 4500 NOK miesięcznie
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • premie – np. za pełna frekwencję

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,

Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego me/02/22. W wiadomości oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo
mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 1261fe952e30465