175 brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na magazynie żywności Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 22 lipca 2017 06:19

Hurtownia artykułów spożywczych z Oslo pilnie poszukuje magazynierów. Legalna praca w Norwegii od zaraz przy kompletowaniu zamówień bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Magazynier
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Zarobki: 175 NOK brutto na godzinę
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni spożywczej w Oslo
  • obowiązkiem pracownika będzie kompletowanie zamówień zgodnie z listą
  • pracownik pakuje i przygotowuje towary do wysyłki oraz układa przesyłki na paletach
  • do zadań należy równie rozładunek dostaw, pomoc w załadunku towarów na samochody oraz inne prace zlecane na bieżąo

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • zorganizowanie, sumienność, pracowitość
  • duża dokładność

Oferujemy:

  • pomoc polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • wdrożenie w obowiązki i przeszkolenie
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji
„Magazynier / Komisjoner Oslo”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 4575972cdeb41f9b