155/h NOK

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji czekolady Oslo 2019

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 października 2019 03:01

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Oslo na produkcji czekolady. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Na czas trwania okresu próbne zapewnione jest odpłatnie zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 155 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Wakaty: 3

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w manufakturze słodyczy na produkcji czekolady
  • pracownik przejdzie gruntowne szkolenie pracownicze i po nim będzie przydzielany do obsługi maszyn, przeprowadzania kontroli jakości, pakowania, czasem ozdabiania
  • początkowo prace mają charakter pomocniczy

Wymagania:

  • zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zdyscyplinowanie
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • pracowitość

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • atrakcyjne zarobki oraz dodatki – np. na pokrycie kosztów zamieszkania
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • legalną umowę o pracę
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy na okres próbny z opcją przedłużenia
  • zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie – zapewnione wyłącznie na okres próbny!

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/10/19

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 3315daaf40b6e906