166,40/h brutto NOK

Od zaraz dla par praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji kremu nugatowego Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 lipca 2019 01:45

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla par na produkcji kremu nugatowego. Zatrudnienie w fabryce z Oslo dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione jest bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 166,40 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • wypełnianie prac o charakterze pomocniczym na nowo otwartej linii produktów 0 kalorii
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, pakowanie
  • dbanie o wysoką jakość

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • norweską umowę na okres próby, natomiast dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • zatrudnienie dla par
  • pracę do podjęcia od zaraz, na pełny etat
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • urlop płatny
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • opiekę koordynatora Polaka na miejscu

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz:

Prosimy o odpowiednie oznaczenie posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2019″.

ID ogłoszenia: 8205d2068db255a1

15 komentarzy na “Od zaraz dla par praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji kremu nugatowego Oslo”

  1. Witam , zaiteresowany wraz z dziewczyna kontakt 508333934 pozdrawiam.

  2. Dzień dobry!
    Wraz z partnerem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą pracy, którą możemy podjąć od teraz. Niestety link z formularzem rekrutacyjnym nie otwiera sie nam.
    Posiadamy CV w wersji polskiej oraz angielskiej wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim.
    Nie posiadamy znajomości języka norweskiego jednak znajomość naszego języka angielskiego jest bardzo dobra.
    Bylibyśmy zainteresowani zakwaterowaniem. Oboje posiadamy zaświadczenie o niekaralności oraz książeczkę sanepidowską.

    Z góry dziękujemy za przemyślenie naszej chęci pracy.

    Pozdrawiam
    Izabela i Michał
    +48793042420
    +48798492260
    izabelak2711@gmail.com

  3. daria1104 na 13 lipca 2019 @ 18:57

    Witam, ja i druga osoba jesteśmy zainteresowani pracą w Norwegii. Kontakt: 505296343

  4. Danzel921 na 15 lipca 2019 @ 16:52

    Witam jestem zainteresowany mój numer 507085406

  5. Anna4321 na 17 lipca 2019 @ 10:29

    Witam Razem z partnerem jesteśmy zainteresowani.
    Podjęcie pracy od zaraz.
    Nr.tel.733442827

  6. Agnieszkakrolik1983 na 18 lipca 2019 @ 10:59

    Witam jestem zainteresowana pracą wraz z chłopakiem posiadam doświadczenie pracy na produkcji z żywnością jak i innych produkcjach mój numer telefonu 609-349-740.

  7. Witam jestem zainteresowany wraz z dziewczyną proszę o kontakt 732302062

  8. Kosmit666 na 20 lipca 2019 @ 07:35

    Witamy serdecznie wraz z żoną jesteśmy zainteresowani praca możemy wyjechać od razu pozdrawiamy Agnieszka i Adam tel. 603462189 dziekujemy

  9. Marcin19822 na 23 lipca 2019 @ 13:57

    Witam jestem zainteresowany Mieszkam w oslo Moj numer +4796986809

  10. Maniek28051990 na 25 lipca 2019 @ 04:57

    Witam chętne trzy osoby do pracy. Wyjazd w każdej chwili
    Proszę o kontakt +48691313014

  11. Rafal1989 na 29 lipca 2019 @ 15:28

    Para zainteresowana ofertą. Kontakt 531923385

  12. Dobry wieczór jesteśmy zainteresowani pracą w Norwegii,mogli byśmy wraz z żoną popracować, mam doświadczenie w pracy produkcyjnej 10 lat .Nie palimy i nie pijemy.

  13. Witam, obecnie mieszkam w Oslo i jestem zainteresowana ofertą pracy. Posiadam doświadczenie na taśmie produkcyjnej.

    Tel+48503568061
    Z wyrazami szacunku,
    KingaS

  14. 14111984dyzio na 31 lipca 2019 @ 14:55

    witam pawel szafranski oraz moja partnerka jestesmy zainteresowani wasza oferta prosze o kontakt pod numerem telefonu +48-663953585

  15. Wojtek123456 na 1 sierpnia 2019 @ 21:28

    Witam jestem zainteresowany wraz z dziewczyną, proszę o kontakt 0048 695-945-210