Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

166,40/h brutto NOK

Od zaraz dla par praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji kremu nugatowego Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 7 lipca 2019 01:45
  • Wygasa: 33 dni

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla par na produkcji kremu nugatowego. Zatrudnienie w fabryce z Oslo dla Polaków bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione jest bezpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 166,40 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Zakres zadań:

  • wypełnianie prac o charakterze pomocniczym na nowo otwartej linii produktów 0 kalorii
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych, pakowanie
  • dbanie o wysoką jakość

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • norweską umowę na okres próby, natomiast dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • zatrudnienie dla par
  • pracę do podjęcia od zaraz, na pełny etat
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • urlop płatny
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • opiekę koordynatora Polaka na miejscu

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz:

Prosimy o odpowiednie oznaczenie posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2019″.

ID Ogłoszenia: 8205d2068db255a1

1 Odpowiedź na “Od zaraz dla par praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji kremu nugatowego Oslo”

  1. Witam , zaiteresowany wraz z dziewczyna kontakt 508333934 pozdrawiam.