do uzgodnienia NOK

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka na produkcji, pakowanie mięsa Naerbo

  • Miasto: Naerbo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 16 kwietnia 2015 23:31

Przetwórnia mięsna z Naerbo zatrudni chętnych do podjęcia pracy w Norwegii na produkcji przy pakowaniu wyrobów. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka norweskiego. Pracodawca wymaga dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Lokalizacja: Naerbo, Norwegia

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Zatrudnienie obywa się w przetwórni mięsnej w Naerbo.
  • Osoba zatrudniona będzie obsługiwała maszyny oraz kontrolowała procesy produkcyjne.
Oczekiwania:
  • posiadanie certyfikatu HACCP
  • pracodawca wymaga bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • własne auto i możliwość zabrania go do Norwegii na czas trwania umowy
  • preferujemy osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji mięsnej w Norwegii
  • konieczna jest praktyka w obsługa maszyn Diptrek
Oferujemy:
  • na miejscu zapewnione miejsce zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • osoby najlepsze otrzymają możliwość przedłużenia zatrudnienia na stałe
  • zarobki zgodne z normami norweskimi
  • wsparcie na miejscu

Aplikacja:
Zgłoszenia kontaktowe prosimy przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany poniżej adres:

  • biuro@hrse.pl

Prosimy o załączenie CV w języku zarówno polskim jak i angielskim. Niezbędne jest załączenie dokumentów poświadczających doświadczenie oraz zgody na przetwarzanie i ochronę danych osobowych.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcyjny-pakowacz-2742584.html

ID ogłoszenia: 861552fbeff2d35f