167/h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka pakowanie ciastek Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 czerwca 2018 02:29

Od zaraz zatrudnimy pakowaczy w piekarni z Fredrikstad. Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii dla chętnych bez znajomości języka przy pakowaniu żywności przy linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz

Termin: od zaraz

Stawka godzinowa: 167 NOK brutto

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Zakres zadań:

  • manualne pakowanie ciastek w pakietu po 8-12 sztuk i wkładanie ich do maszyny paczkującej
  • przestrzeganie zasad BHP oraz noszenie odpowiedniego stroju

Oczekiwania:

  • brak tatuaży, piercingu, sztucznych paznokci, włosów, rzęs
  • aktualne badania z sanepidu
  • komunikatywny angielski
  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkość, zwinność
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • rzetelne przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • odzież roboczą
  • pomoc przy dopełnianiu formalności związanych z wyjazdem i podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • zamieszkanie zorganizowane jest dla pracowników na miejscu odpłatnie

Aplikacja:

Nr. ref.: pr1/007/2018

Każda osoba podejmująca zatrudnienie w naszej agencji będzie zobowiązana do osobistego podpisania umowy w Gdańsku z naszym przedstawicielem. Zatrudnienie od II połowy lipca 2018 – prosimy nie wysyłać zgłoszeń po tym terminie.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule „pr1/007/2018” prosimy w aplikacji zaznaczyć, iż ogłoszenie zostało znalezione na stronie norwegia.pracabc.pl.

ID ogłoszenia: 3875b2ed166df7aa

5 komentarzy na “Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka pakowanie ciastek Fredrikstad”

  1. arturm1000 na 25 czerwca 2018 @ 23:25

    Zainteresowany, Proszę o kontakt tel. 888-096-384

  2. Witam

    Jestem zainteresowana proszę o kontak 574019092

    Z góry dziękuje
    Łucja Zielińska

  3. sylvia1993 na 27 czerwca 2018 @ 17:11

    Spełniam wszystkie wymagania, mam 4 letnie doswiadczenie w pakowaniu, biegły angielski
    Prosze o kontakt +48 515250057 lub sylvias130@wp.pl

  4. angelika98 na 5 lipca 2018 @ 18:47

    Witam, jestem zainteresowana ofertą pracy proszę o kontakt 519166577.

  5. Witam,
    Chcę wyrazić swoją chęć wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym na stanowisko pakowacza ciastek.
    Kontakt: Tel. 730029887 mail: rakonek@gmail.com
    Z wyrazami szacunku, Michał Kawałkowski