158/h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka pakowanie lodów styczeń 2021 w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 19 grudnia 2020 04:07

Oferujemy zatrudnienie od stycznia 2021 w fabryce z Oslo na produkcji przy pakowaniu lodów. Praca w Norwegii od zaraz także bez znajomości języka i doświadczenia. Konieczna dyspozycyjność do końca czerwca 2021.

Stanowisko: Pakowacz lodów w fabryce spożywczej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2021

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: 158 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • prosta praca w fabryce produkującej lody
  • pracownik będzie wykonywał zadania przy taśmie produkcyjnej w warunkach chłodniczych – pracodawca zapewnia odpowiedni, ciepły strój
  • obowiązkiem będzie przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych oraz pakowanie wyrobów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od stycznia 2021 na pół roku
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • możliwość wykonywania zadach w warunkach chłodniczych
  • mile widziane badania do pracy z żywnością
  • przestrzeganie zasad BHP do pracy z żywnością – ubieranie odpowiedniej odzieży, schludność oraz np. brak sztucznych włosów, paznokci, rzęs czy mocnego makijażu

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki oraz pełne wsparcie na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • odzież roboczą
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w uzgodnionym terminie przelewem
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę na pół roku
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione w dobrych warunkach za 3800 NOK miesięcznie od osoby
  • wsparcie koordynatora Polaka

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

z zaznaczeniem stanowiska „Produkcja / pakowanie lodów Oslo”

ID ogłoszenia: 9775fdc7fe4bfbe7