171/h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia bez znajomości języka przy sprzątaniu samolotów Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 12 stycznia 2020 02:03

Aktualna oferta pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu samolotów. Ogłoszenie z lotniska w Oslo bez znajomości języka norweskiego na stanowisku sprzątaczki – sprzątacza z minimum komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: 171 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca przy sprzątaniu wnętrz samolotów
  • pracownik będzie odpowiedzialny za odkurzanie wnętrz, mycie szyb, wycieranie stolików, wynoszenie odpadów, odkażanie, czasem pranie siedzeń

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (niewymagany norweski)
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy próbnych z możliwością przedłużenia dla osób najlepszych
  • pomoc przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze
  • norweskie warunki zatrudnienia i sprawdzonego pracodawcę

Aplikacja:
Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „pracownik sprzatajacy”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 3315e19f050cb12a