175/h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia dla par bez języka na produkcji napojów Lillehammer 2021

  • Miasto: Lillehammer
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 stycznia 2021 03:03

Aktualna od zaraz praca w Norwegii dla par bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Lillehammer na produkcji napojów. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę.

Transport do Norwegii obecnie możliwy jest jedynie przez Szwecję.

Stanowisko: Pracownik produkcji napojów

Miejsce zatrudnienia: Lillehammer, Norwegia

Termin: od zaraz

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • zatrudnienie w nowoczesnej fabryce na produkcji napojów energetycznych oraz izotonicznych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie prostych prac przy taśmie produkcyjnej – przeprowadzanie kontroli jakości, wykładanie pustych opakowań na taśmę do napełnienia, napełnianie butelek, dbanie o ciągłość itp.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód
  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • solidność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • w pełni bezpieczne stanowisko pracy – pracodawca przystosował miejsca pracy odpowiednio pod kątem pandemii
  • środki bezpieczeństwa
  • przeszkolenie pracownicze w języku polskim
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej na czas określony z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • bezpłatne zamieszkanie – dla par pokoje 2 osobowe z dostępem do wspólnej kuchni i łazienki
  • uniform do pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Produkcja napojów Lillehammer”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 5386013db4a957b5