166,40/h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia dla par bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowego Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 czerwca 2020 02:43

Z bezpłatnym zakwaterowaniem zatrudnienie w fabryce z Oslo na produkcji kremu czekoladowego. Od zaraz ogłoszenie pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Miasto: Oslo, Norwegia

Pensja: 166,40 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 6

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • przez pierwsze dni pracy osoby zatrudnione przejdą gruntowne przeszkolenie pracownicze z zakresu BHP oraz stanowiskowe
  • zatrudnienie odbywa się w nowoczesnej fabryce na produkcji kremu nugatowego
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie łatwych, monotonnych prac produkcyjnych – obsługiwanie taśmociągu, przeprowadzanie kontroli jakości, pakowanie, etykietowanie itp.

Wymagania:

  • punktualność, pracowitość, zaangażowanie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • dobra sprawność
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy:

  • zatrudnienie skierowane głównie dla par
  • opieka polskojęzycznego rezydenta przez cały okres trwania umowy
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej współpracy
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • ubezpieczenie
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • pomoc przy formalnościach

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o zgłoszenia poprzez formularz:

Prosimy o odpowiednie oznaczenie posady: „Praca na produkcji kremu czekoladowego Oslo 2020″.

ID ogłoszenia: 9285eee6f28cf5c1