164/h NOK

Od zaraz praca Norwegia dla pokojówki sprzątanie hotelu bez języka Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 29 maja 2022 00:36

Oferujemy pracę w Norwegii od zaraz dla pokojówki przy sprzątaniu pokoi w hotelu. Zatrudnienie we Fredrikstad dla osób bez znajomości języka norweskiego. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników. Oczekiwana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pokojówka/pokojowy

Miejscowość: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 164 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie pokoi oraz apartamentów hotelowych zgodnie z obowiązującym standardem
  • pierwsze dni pracy to szkolenie wdrażające oraz praca pod okiem koordynatora
  • obowiązkiem będzie mycie łazienek, odkurzanie powierzchni, zmiana pościeli, uzupełnianie środków higienicznych itp.

Wymagania:

  • rzetelne wypełnianie zadań
  • dostępność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdyscyplinowanie
  • uczynność
  • dobra kondycja fizyczna
  • punktualność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta Polaka przez cały okres trwania umowy
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o norweską umowę
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • możliwość podjęcia stałej pracy w dla najlepszych
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia
  • dodatki do pensji pracowniczej
  • premie

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca20212022

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Sprzątaczka / Pokojówka Fredrikstad”

ID ogłoszenia: 66462920896c26fc