ok. 170 brutto/h NOK

Od zaraz praca Norwegia jako kierowca kat.b dostawca towaru do sklepów Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 28 lutego 2016 01:57

Hurtownia spożywcza z Bergen zatrudni kierowcę kat.B do pracy w Norwegii jako dostawca towaru do sklepów. Zatrudnienie dla Polaków od zaraz z językiem angielskim. Mile widziane osoby znające norweski i przebywające na terenie Skandynawii.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: ok. 170 NOK brutto na godzinę

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Pracownik odpowiedzialny będzie za sprawne rozwiezienie towarów przygotowanych przez pracowników magazynu do sklepów. Do zadań należeć będzie rozładunek produktów na miejscu. Osoba zatrudniona będzie musiała dbać o samochód służbowy poprzez sprawdzanie jego stanu i tankowanie.

Oczekiwania:

  • umiejętność dogadywania się z ludźmi
  • optymizm
  • chęć podjęcia stałej pracy na terenie Norwegii
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • prawo jazdy kat.B (przez minimum 3 lata) i umiejętność prowadzenia samochodów

Zapewniamy:

  • stałe zatrudnienie dla osób które się sprawdzą
  • pracę na pełny etat
  • możliwość pomocy w zorganizowaniu kwatery
  • norweska umowa o pracę
  • wsparcie polskojęzycznych opiekunów

Jak aplikować?

Osoby wypełniające formularz prosimy o powołanie się na serwis norwegia.pracabc.pl

Kandydaci spełniający podane wymagania, i akceptujący warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Kierowca/Dostawca z kat. b”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 69556d022092a83a

2 komentarze na “Od zaraz praca Norwegia jako kierowca kat.b dostawca towaru do sklepów Bergen”

  1. piotr.kulesza na 2 marca 2016 @ 18:01

    Hi, i am interested your offer, can you sent me more information about recruit.

  2. witam jestem zainteresowany ta oferta , spelniam wszystkie warunki jestem dostepny od zaraz prosze o kontakt 0031617299