176,40 brutto/h NOK

Od zaraz praca Norwegia na magazynie hurtowni napojów bez języka w Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 listopada 2020 02:03

W rejonie Oslo od zaraz możliwa do podjęcia legalna praca w Norwegii na magazynie hurtowni napojów. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kompletacji towarów na palety.

Stanowisko: Pracownik na magazynie z napojami

Stawka godzinowa: 176,40 NOK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 4

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • głównym obowiązkiem będzie kompletowanie zamówień dla sklepów detalicznych
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługiwanie urządzeń magazynowych – skanera, wózka paletowego, komputera
  • do zadań należeć będzie również rozładunek dostaw, pakowanie towarów, współpraca z innymi działami firmy jak i firmą transportową itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • dostępność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wysoka sprawność fizyczna – możliwość przenoszenia produktów o wadze do 25 kg
  • dobre zdrowie
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • legalną, norweską umowę o pracę
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • pierwszą umowę na 3 miesiące
  • dla pracowników najlepszych długotrwałe zatrudnienie
  • pełny etat
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • płatne zamieszkanie zorganizowane za 4500 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Magazynier / Komisjoner Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 8325fa5dbb47f164