od 195 brutto/h NOK

Od zaraz praca Norwegia na magazynie obuwniczym bez znajomości języka Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 31 lipca 2022 00:41

Ogłoszenie pracy w Norwegii na magazynie z obuwiem od zaraz. Zatrudnienie w hurtowni ze Stavanger bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik magazynu obuwniczego

Miasto: Stavanger, Norwegia

Pensja: od 195 brutto NOK na godzinę

Liczba wakatów: 10

Termin: od sierpnia 2022

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na stanowisku pomocnika magazyniera w hurtowni obuwniczej
  • obowiązkiem pracownika będzie wykonywanie prac codziennych + cykliczne inwentaryzacje
  • prace polegają na przyjmowaniu dostaw, kontroli zgodności, rozładunku, kompletowaniu towarów pod zamówienia, sprawdzaniu ze stanem faktycznym, obsłudze maszyn, itp.

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • nastawienie na realizację postawionego celu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole
  • energiczność, pracowitość
  • komunikatywność
  • mile widziane minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • płatne zamieszkanie zapewnione w hotelu pracowniczym
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • obowiązuje praca na jednej zmianie
  • świadczenia socjalne
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • opcja pobierania zaliczek raz na tydzień

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej e-mail z podaniem numeru referencyjnego:

Lagermedarbeider 08/22

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen
e-mail: Arbeid-Nyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 97062e51f272fbda