161.00 NOK

Od zaraz praca Norwegia przy pakowaniu warzyw dla par bez języka Moss

  • Miasto: Moss
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 września 2015 03:09

Zakład przetwórstwa warzyw z Moss zatrudni od zaraz osoby do pracy w Norwegii przy pakowaniu i sortowaniu. Oferta bez znajomości języka dla Par na czas określony 3 miesiące.

Stanowisko: pakowacz – pracownik produkcji
Miejsce pracy: Moss
Zarobki: 161 NOK brutto/h
Liczba miejsc: 4 (2 pary)

Zadania:
Fizyczna praca przy taśmie polegająca na myciu, sortowaniu oraz pakowaniu świeżych warzyw. Zadaniem pracownika jest przygotowanie towaru do wysyłki do sklepów wielkopowierzchniowych.

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego (norweski niewymagany)
– doświadczenie przy pakowaniu lub produkcyjne będzie atutem
– dyspozycyjność od 21-go września 2015 na minimum 3 miesiące
– zdolność do pracy w grupie
– samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie za pośrednictwem norweskiej agencji
– możliwość bezpośredniego zatrudnienia u pracodawcy po wygaśnięciu umowy z agencją
– wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
– możliwość wypłaty zaliczki po pierwszym tygodniu
– na czas pierwszego kontraktu zapewnione zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach (koszt ok 3500 NOK miesięcznie /os)

Osoby spełniające podane wymagania, i akceptujące warunki zatrudnienia na stronie:

Proszę dokładnie wypełnić formularz z zaznaczeniem opcji „Sortowacz-Pakowacz warzyw Moss”.

Rask Endring AS – profesjonell vikarbyrå,
Storgata 39 0182 Oslo, Norge

ID ogłoszenia: 69655f765f8e61d1

3 komentarze na “Od zaraz praca Norwegia przy pakowaniu warzyw dla par bez języka Moss”

  1. Witam serdecznie, piszę do Państwa w sprawie pracy, wraz z dziewczyną byli byśmy wdzięczni dostając taką możliwość, dla nas jest to nowy start w życiu .
    Znamy bardzo dobrze język Angielski i mamy chęć nauki Norweskiego, proszę o pozytywne rozpatrzenie naszego zapytania.

    Telefon komórkowy :530-700-068
    Mail :mateusz.urantowka@tlen.pl

    Pozdrawiam Mateusz Urantówka

  2. Witam wraz ze znajomym mieszkamy we Fredrikstad, posuzkukujemy pracy . Dyspozycyjnosc od zaraz. podaje numer telefonu do szybkiego kontaktu 94103553

  3. witam jestem zainteresowana wraz z męzem praca w państwa firmie.mozemy zacząć pracę od zaraz mój nr.tel 507425154 pozdrawiam