od 200/h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia przy sprzątaniu domów w Oslo z językiem angielskim

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 24 grudnia 2022 00:45

Oferujemy zatrudnienie od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań w Oslo. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla sprzątacza-sprzątaczki z językiem angielskim na poziomie komunikatywnym.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: od 200 NOK na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik zajmować się będzie sprzątaniem domów, mieszkań u klientów prywatnych
  • praca o charakterze fizycznym
  • kompleksowe sprzątanie i utrzymywanie porządku

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dostępność od zaraz
  • pełna samodzielność
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • własny samochód będzie dodatkowym atutem
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • brak uzależnień
  • preferowane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • płatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu dla pracowników
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • rozpoczęcie zatrudnienia od zaraz
  • norweską umowę o pracę do podjęcia od zaraz na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • rzetelne przeszkolenie na początku
  • opcja korzystania z auta służbowego do dojazdów w godzinach pracy – jeżeli będzie taka potrzeba lub dofinansowanie do korzystania z samochodu prywatnego
  • dużo zleceń
  • prawo do odpoczynku – płatnego urlopu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane, które spełniają podane kryteria proszone o kontakt pod podany poniżej adres e-mail.

beata.norwegia@gazeta.pl

ID ogłoszenia: 40263a57047dd06c