165,60/h brutto NOK

Od zaraz praca Norwegia przy sprzątaniu galerii handlowej w Bergen 2018/2019

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 15 listopada 2018 00:48

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Norwegii przy sprzątaniu galerii handlowej. Zatrudnienie dla sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego w Bergen na pół roku.

Stanowisko: Sprzątacz, sprzątaczka

Pensja: 165,60 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Umowa: na minimum pół roku

Opis stanowiska pracy:

  • sprzątanie powierzchni galerii handlowej zgodnie z obowiązującym grafikiem
  • zadania rozdziela przełożony – powierzchnia galerii podzielona jest na strefy, każda osoba dba o swoją strefę
  • praca przy sprzątaniu toalet, myciu podłóg, opróżnianiu koszy, wycieraniu kurzy itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu dużych powierzchni
  • sumienność
  • dobra kondycja
  • punktualność, zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • pracowitość, wytrzymałość

Oferujemy

  • solidne warunki zatrudnienia
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie w kwocie 3900 NOK miesięcznie
  • umowę na pół roku
  • sprawdzonego pracodawcę i dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia doświadczenia
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałego zatrudnienia

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Sprzątanie galerii handlowej, Bergen. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca listopada 2018. Zatrudnienie od grudnia 2018.

email: soknadansatte@fastmail.com

ID ogłoszenia: 6925be6acbc1f9e5