do uzgodnienia NOK

Od zaraz praca Norwegia z językiem angielskim dla kobiet przy sprzątaniu Jessheim

  • Miasto: Jessheim
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 maja 2017 01:50

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla Polaków do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie w Jessheim dla kobiet ze znajomością języka angielskiego przy sprzątaniu różnych obiektów.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejscowość: Jessheim, Norwegia
Wynagrodzenie: do uzgodnienia
Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu powierzonych obiektów – domów, szpitali, biur itp.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • duża odpowiedzialność
  • chęć podjęcia stałej pracy w Norwegii
  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • możliwość zabrania własnego samochodu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy przy sprzątaniu
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • energiczność i zapał do pracy

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • pracę w Norwegii do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie głównie dla kobiet

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia z opisem własnej osoby na poniższy adres:

  • honorataryfa@wp.pl

Prosimy nie wysyłać CV.

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-26j3f5/

ID ogłoszenia: 92591f4f08ebb8b

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Norwegia z językiem angielskim dla kobiet przy sprzątaniu Jessheim”

  1. Witam 😉
    Czy praca jest nadal aktualna ? Jeśli tak to poproszę o informację na email” marta.maruszewska93@wp.pl
    Z góry dziękuję 😉