156,40/h NOK

Od zaraz praca Norwegia z językiem angielskim przy sprzątaniu domów i mieszkań Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2019 14:36

Możliwość zatrudnienia od zaraz we Fredrikstad przy sprzątaniu domów i mieszkań. Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii dla sprzątaczek ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 156,40 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu domów oraz mieszkań samodzielnie lub w 2-3 osobowym zespole
  • typowe obowiązki do stanowiska – odkurzanie, mycie podłóg, okien, ścielenie łóżek, wycieranie kurzy itp.

Wymagania:

  • posiadanie nie starszego niż 3 miesiące zaświadczenia o niekaralności
  • dostępność do pilnego podjęcia pracy w Norwegii oraz gotowość do podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • dostępność od zaraz
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • energiczność, dobra kondycja fizyczna
  • dokładność
  • umiejętność nawiązywania pozytywnych kontaktów z klientami i współpracownikami

Zapewniamy:

  • pracodawca gwarantuję pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • wysokie zarobki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę wysyłać na mój e-mail:

malwinar83@gazeta.pl

(nie jest konieczne CV ani zdjęcie, wystarczy napisać coś o sobie).

ID ogłoszenia: 8845cc4218c9ebb4