163,80/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii Bergen bez języka przy pakowaniu przekąsek 2019

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 30 grudnia 2017 05:30

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek słonych. Zatrudnienie od stycznia 2019 na stanowisku pakowacza w fabryce z Bergen.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od stycznia 2019

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: 163,80 norweskiej korony brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • prosta lecz powtarzalna praca przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zdejmowanie gotowego produktu i pakowanie go
  • paletowanie paczek zbiorczych oraz inne zadania zlecane na bieżąco przez kierownika

Wymagania:

  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji lub przy pakowaniu

Oferujemy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Norwegii
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • umowę norweską na 3 miesiące z możliwością przedłużenia bezpośrednio u Norweskiego przełożonego

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona oferta i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pp/01/18. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norway-worker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

ID ogłoszenia: 225a4586e4f2c34

5 komentarzy na “Od zaraz praca w Norwegii Bergen bez języka przy pakowaniu przekąsek 2019”

  1. Dominika1991 na 4 stycznia 2018 @ 14:17

    D.celary@wp.pl para chętna do pracy

  2. Witam!
    Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy i prosimy o kontakt.
    Pozdrawiam.

  3. Mariusz_87 na 30 stycznia 2018 @ 17:56

    Witam. jestem zainteresowany ofertą i mogę zacząć od zaraz. Proszę o kontakt. mariusz_nowak730@wp.pl
    pozdrawiam.

  4. KAMINSKA ALICJA na 2 lutego 2018 @ 19:32

    Jestem zainteresowana oferta oracy .Mam doswiadczenie przy pakowaniu zywnosci ,w polsce pracowalam w fabryce WEDLA przy pakowaniu czekoladek .Obecnie przebywam w Bergen dlatego moge podjac prace od zaraz .Prosze o kontakt pod nr telefonu 004793945135 z powazaniem Alicja Kaminska

  5. MichalJ1103 na 20 lutego 2018 @ 18:35

    Witam jestem zainteresowany. Z zawodu jestem operator maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym.Posiadam dyplom potwierdzajacy kwalifikacje zawodowe i certyfikaty do obsługi, napraw i konserwacji maszyn. Doswiadczenie w branży 15 lat. Prosze o kontakt 505154785