168,20/h +zakwaterowanie NOK

Od zaraz praca w Norwegii 2021 bez języka dla pomocy kuchennej restauracja Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 25 lipca 2021 00:35

Zatrudnienie od zaraz w restauracji z Drammen dla pomocy kuchennej. Ogłoszenie pracy w Norwegii 2021 dla Polaków bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Drammen, Norwegia

Pensja: 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie jako pomoc kuchenna w restauracji z Drammen
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie z zakresu BHP, obsługi sprzętów i stanowiskowe
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań pomocniczych, porządkowych, przygotowywanie składników, pracę na zmywaku itp.

Oczekiwania:

  • samodyscyplina
  • motywacja, zaangażowanie, pracowitość
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • szybkie tempo przyswajania informacji
  • chęć podjęcia stałej pracy
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • darmowe wyżywienie
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w mieszkaniach wynajętych przez pracodawcę
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • dla pracowników najlepszych stałą umowę o pracę

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2021

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

ID ogłoszenia: 54960f1cb9d13138