154/h brutto + mieszkanie, wyżywienie NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez języka jako pomoc kuchenna w restauracji 2017 Drammen

  • Miasto: Drammen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 września 2017 22:55

Aktualnie dam pracę w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku pomocy kuchennej. Zatrudnienie w restauracji hotelowej z Drammen do podjęcia od zaraz.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 154 OK na godzinę pracy

Umowa: na pół roku

Obowiązki:

  • praca na kuchni w hotelu z Drammen
  • wspieranie prac zespołu – kucharzy, pomocników, managera
  • dbanie o porządek – mycie podłóg, blatów, praca na zmywaku
  • przygotowywanie składników – mycie, krojenie, szatkowanie
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • wysoka sprawnośćfizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • duża motywacja
  • odpowiedzialność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • posiadanie referencji od poprzednich pracodawców
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • wdrożenie w obowiązki
  • bezpłatne zamieszkanie
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • wyżywienie
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o półroczne kontrakty

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz aplikacyjny, dostępny pod adresem:

Prosimy o oznaczenie odpowiedniej nazwy stanowiska: „Pomoc kuchenna Drammen”

ID ogłoszenia: 12159b3a33f70970

2 komentarze na “Od zaraz praca w Norwegii bez języka jako pomoc kuchenna w restauracji 2017 Drammen”

  1. Witam czy ogłoszenie jest nadal aktualne? Jeśli tak to proszę o pomoc w aplikowaniu, ponieważ nie działa link do formularza 🙁 Pozdrawiam

  2. Dzień dobry jeśli ogłoszenie jest jeszcze aktualne proszę o odpowiedź mam 10 lat doswiadczenia na kuchni jako pizzer/kucharz niestety nie znam angielskiego może nie będzie potrzebny jak napisane w ogłoszeniu mam rodzinę w Drammen to myślę że nie będzie problemu umówienia się na rozmowę pozdrawiam Sebastian