do uzgodnienia NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez języka na magazynie sprzętu AGD Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 lutego 2021 00:29

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD we Fredrikstad przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: do ustalenia NOK

Rozpoczęcie zatrudnienia: od lutego 2021

Opis stanowiska pracy:

  • samodzielne stanowisko pracy na magazynie hurtowni w roli pomocnika
  • pracownik będzie zajmował się kompletowaniem, zabezpieczaniem i pakowaniem towarów
  • głównie stawianie sprzętu na paletach oraz zabezpieczanie sterczem
  • inne zadania to pilnowanie porządku, wprowadzanie istotnych danych do systemu oraz współpracowanie z innymi działami
  • regularne przeprowadzanie inwentaryzacje i skrupulatne rozliczanie się ze wszystkich towarów

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • pełna samodzielność, zdyscyplinowanie
  • zaangażowanie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie taka konieczność
  • znajomość języka angielskiego
  • chęć podjęcia stałej pracy w Norwegii

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • legalną, norweską umowę o pracę na pełny etat
  • zatrudnienie od zaraz na okres próbny z możliwością podjęcia stałej współpracy
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione w cenie 3000 NOK miesięcznie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:

Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy.

Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:

LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 020/2021″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 191601c4a6546713