od 198,30/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez języka na magazynie z zabawkami hurtownia Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 grudnia 2022 01:54

Oferujemy zatrudnienie na magazynie ze Stavanger od zaraz dla chętnych bez znajomości języka. Norwegia praca w hurtowni zabawek przy kompletowaniu zamówień i pakowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Lokalizacja: Stavanger, Norwegia

Zarobki: od 198,30 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zbieranie zamówień
  • pakowanie
  • przyjmowanie i rozładunek dostaw + kontrola zgodności towarów
  • dbanie o porządek
  • inne prace pomocnicze zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • gwarancja podnoszenia kwalifikacji
  • umiejętność pracy pod presją
  • motywacja, zaangażowanie, sumienność
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • pomoc koordynatora Polaka na miejscu
  • zatrudnienie od zaraz w oparciu o norweską umowę o pracę
  • stałą umowę dla pracowników najlepszych
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • prawo do płatnego urlopu wypoczynkowego

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca miesiąca.

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń.

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 99563932b4e7bdb1