Please disable any ad-blocker you are using in your browser.

160-180/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka dla par na produkcji kosmetyków Bærum

  • Miasto: Bærum
  • Kraj: Norwegia
  • Lista: 13 kwietnia 2019 23:18
  • Wygasa: 31 dni, 22 godziny

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Bærum na produkcji kosmetyków. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla par również bez znajomości języka. Pracodawca oferuje odpłatne zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Bærum, Norwegia

Pensja: od 160 do 180 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości, obsługę maszyn, dbanie o porządek oraz pakowanie artykułów gotowych

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Norwegii
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w grupie
  • brak nałogów
  • prawo jazdy kat.B a także własne auto
  • dyspozycyjność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • umowę norweską na okres 3 miesięcy z opcją podjęcia długiego zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu, koszt to 4000 NOK miesięcznie
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia, np. dodatek mieszkaniowy

Aplikacja:

Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego pr/04/19. W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.
Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID Ogłoszenia: 7865ca8814452042

1 Odpowiedź na “Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka dla par na produkcji kosmetyków Bærum”

  1. Przemek1811 na 7 kwietnia 2019 @ 20:15

    Witam z żoną jesteśmy zainteresowani oferta pracy ,pracujemybna produkcji