176,40/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie hurtowni z napojami Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 7 marca 2020 04:05

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w Oslo na magazynie hurtowni z napojami przy zbieraniu zamówień na palety do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Termin: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 176,40 NOK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • obsługiwanie urządzeń magazynowych – skanera ręcznego, wózka paletowego, komputera itp.
  • pracownik będzie zajmował się dbaniem o porządek w dokumentach, pilnowaniem ładu na magazynie, kompletowaniem zamówień, zabezpieczaniem towarów, przyjmowaniem dostaw itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • możliwość przenoszenia towarów o wadze do 20 kg
  • odpowiedzialność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • legalną, norweską umowę o pracę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • pracę na pełny etat
  • dla najlepszych możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • ubezpieczenie, świadczenia socjalne, odprowadzanie podatków

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji

„Magazynier / Komisjoner Oslo”:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2020

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 9145e621fe2a7bf4