165 brutto/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z kosmetykami Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 lipca 2021 01:00

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na magazynie hurtowni z kosmetykami w Oslo. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka. Doświadczenie u aplikujących będzie mile widziane.

Stanowisko: Pracownik magazynu kosmetycznego

Miasto: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 165 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie jako magazynier-pomocnik w hurtowni kosmetycznej
  • przyjmowanie, kontrola i rozładunek towarów w dostawach
  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie
  • zgłaszanie braków (folii, markerów itp.)
  • przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji
  • pilnowanie ładu
  • obsługiwanie sprzętów magazynowych

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na magazynie
  • solidność, pracowitość, zwinność, energiczność
  • umiejętność pracy na komputerze

Oferujemy:

  • gruntowne przedszkolnie pracownicze
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • zamieszkanie zorganizowane w wynajętych mieszkaniach
  • pracodawca oferuje możliwość zorganizowania udziału w tanim kursie językowym
  • szkolenia pracownicze
  • norweską umowę podpisaną z pracodawcą

Aplikacja:
Pracownik zakwalifikowany w procesie rekrutacji przed wyjazdem będzie musiał stawić się osobiście w naszym oddziale w Szczecinie w celu podpisania umowy. Umowa nie może być podpisana na odległość.

Za rekrutację nie jest pobierana żadna opłata z góry. Opłata za tłumaczenie i przygotowanie dokumentów będzie potrącona dopiero z pierwszego wynagrodzenia (ok 300 NOK).

E-post:
LagerarbeidBemanning@netc.eu z dopiskiem „lagermedarbeider 07/2021″ w zgłoszeniu prosimy powołać się również na serwis norwegia.pracabc.pl

Lagerarbeid Bemanning AS – profesjonelle rekrutteringstjenester

ID ogłoszenia: 68560e836d765c97