175 brutto/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z napojami Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 kwietnia 2017 02:08

Poszukujemy chętnych na magazyn hurtowni z napojami. Oferta pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień. Od zaraz zatrudnienie początkowo na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • głównym zadaniem pracownika będzie kompletowanie towaru z użyciem skanera ręcznego oraz wózka paletowego
  • prace porządkowe
  • zadania fizyczne
  • rozładunek i załadunek samochodów dostawczych
  • wprowadzanie danych do systemu komputerowego

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • praktyczna umiejętność obsługi komputera
  • zdolność do pracy w grupie
  • bezkonfliktowość i komunikatywność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • odzież roboczą
  • legalną umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania
  • początkowo umowę na okres próbny, trwający 3 miesiące
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie niedaleko magazynu
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:
„Magazynier / Komisjoner Oslo”:

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 39958e5773f5c9af

5 komentarzy na “Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z napojami Oslo”

  1. Andrzej312 na 6 kwietnia 2017 @ 17:17

    Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą pracy.
    Prosił bym o kontakt na adres mailowy:
    andrzej.ksiezycki@wp.pl

  2. barmed553@wp.pl na 18 kwietnia 2017 @ 03:43

    Witam, jestem zainteresowany pracą. Posiadam uprawnienia na wózek widłowy, jestem przyzwyczajony do pracy fizycznej. Znam język angielski na poziomie komunikatywnym. Znam się dobrze na komputerach oraz mam doświadczenie przy pracy na magazynie

    proszę o kontakt
    email: barmed553@wp.pl
    telefon : 786186025

  3. Witam jestem zainteresowany pracą wraz z kolegą proszę to mój numer telefonu 791500282

  4. maciek11111 na 1 maja 2017 @ 18:05

    Witam, proszę o informacje, byłbym zainteresowany od początku czerwca. Pozdrawiam.
    maciejwozniak102@gmail.com

    • maciek11111 na 1 maja 2017 @ 18:07

      interesuje mnie gdzie jest hurtownia, gdyż mieszkam blisko bjerke i jakie są dni i godziny pracy