od 155/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na magazynie z zabawkami Stavanger 2020

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 18 stycznia 2020 15:26

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii na magazynie z zabawkami i art. dla dzieci. Zatrudnienie 2020 od zaraz w Stavanger dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Magazynier

Liczba miejsc: 2

Miejsce zatrudnienia: Stavanger, Norwegia

Wynagrodzenie: od 155 NOK na godzinę pracy brutto

Termin: praca w Norwegii od lutego 2020

Obowiązki:

  • oferta dotyczy zatrudnienia na stanowisku pomocnika magazyniera – wypełnianie codziennych obowiązków magazynowych związanych ze sprawnym działaniem hurtowni
  • do zadań należy wydawanie towarów, przyjmowanie dostaw, pilnowanie dokumentów, współpraca z innymi działami, obsługiwanie różnych sprzętów itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • mile widziane osoby z własnym samochodem
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • pełna samodzielność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • bardzo dobre zarobki od 155 NOK na godzinę pracy
  • gwarancja pełnego etatu + opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • dodatki i premie za wydajność
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 4000 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do końca stycznia 2020.

Prosimy o pilne przesyłanie zgłoszeń.

e-mail: soknadansatte@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 6865e22d22f8353a