152,40 brutto/h + mieszkanie NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji pizzy Bergen

  • Miasto: Bergen
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 21 października 2017 04:58

Proponujemy możliwość podjęcia tymczasowej pracy w Norwegii na produkcji pizzy w fabryce z Bergen. Od zaraz ogłoszenie także dla osób bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 152,40 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Bergen, Norwegia

Zakres zadań:

  • przygotowywanie składników do dalszych procesów produkcyjnych
  • obsługa maszyn produkcyjnych – w tym myjki, krajalnicy, wagi
  • smarowanie blatów do pizzy sosami
  • układanie składników zgodnie z proporcjami

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • uczciwość, sumienność, odpowiedzialność
  • niewymagana znajomość języka norweskiego
  • świetna organizacja czasu pracy
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na produkcji lub gastronomii

Zapewniamy:

  • zatrudnienie tymczasowe w Norwegii do podjęcia od zaraz
  • na miejscu zorganizowane za darmo zakwaterowanie w mieszkaniu z własnym, jednoosobowym pokojem i dostępem do wspólnej łazienki i kuchni
  • odzież roboczą na miejscu
  • środki ochronne
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Rekrutacja aktywna do 20 sierpnia 2017.

Pierwszy wyjazd zaplanowany jest od początku września.
email: soknadansatte2018@fastem.com

ID ogłoszenia: 34059ea712a3d468

1 odpowiedź na “Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka na produkcji pizzy Bergen”

  1. Witam serdecznie, jestem zainteresowany ofertą, lecz podany przez państwa adres email nie działa. Można prosić o poprawny. Pozdrawiam