163,20/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka pakowanie sera Sandefjord

  • Miasto: Sandefjord
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 17 marca 2017 02:37

Opcja zatrudnienia od zaraz w mieście Sandefjord na produkcji przy pakowaniu sera. Propozycja podjęcia pracy w Norwegii dla 4 Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz
Stawka godzinowa: 163,20 NOK brutto na godzinę pracy
Liczba miejsc w obsadzeniu: 4
Termin rozpoczęcia zatrudnienia: od zaraz
Miasto: Sandefjord, Norwegia

Zakres zadań:

  • nieskomplikowana praca przy taśmie w fabryce na produkcji sera
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się pakowaniem nabiału zgodnie z zadeklarowaną na opakowaniu wagą
  • obowiązkiem będzie również kontrola jakości

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • brak problemów ze zdrowiem, dobry wzrok
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej w szybkim tempie
  • doświadczenie zdobyte w pracy na produkcji spożywczej, jako pakowacz lub w gastronomii
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • pełny etat
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • atrakcyjne zarobki
  • możliwość uzyskania premii uznaniowych

Aplikacja:

Zgłoszenia w formie CV w języku angielskim lub norweskim prosimy przesyłać na podany poniżej email z podaniem numeru referencyjnego: produksjonsarbeider/03/17

Arbeid Nyheter Bemanning AS
Kanalveien 37
5068 Bergen

e-mail: ArbeidNyheter@consultant.com

ID ogłoszenia: 46158cb2aae41f7c