204/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 8 października 2022 02:43

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii dla pakowacza bez znajomości języka. Zatrudnienie tymczasowe w Oslo przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne / prezentowe.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 204 NOK na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • manualna praca przy pakowaniu słodyczy
  • do zadań należeć będzie ważenie, pakowanie i składanie zestawów słodyczy

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • motywacja, uczynność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki
  • terminowe wypłacanie pensji przelewem na konto
  • ubezpieczenie pracownicze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę w systemie na 3 zmiany
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • odpłatne zamieszkanie, koszt w wysokości  50 NOK dziennie
  • możliwość wykupienia tanich, smacznych obiadów na miejscu w cenie 100 NOK dziennie

Aplikacja:

Uwaga oferta dotyczy tylko i wyłącznie pracy tymczasowej, nie ma możliwości przedłużenia umowy. Ogłoszenie nie jest adresowane do par.

nr ref ps/010/22

Zatrudnienie od zaraz.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem i spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/010/22

Prosimy również o zamieszczenie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych na potrzeby rekrutacji.

ID ogłoszenia: 83633fffc66e19e