171 /h NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu żywności Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 10 lipca 2016 00:53

Zakład przetwórstwa spożywczego ze Stavanger zatrudni od zaraz osoby do pracy w Norwegii przy pakowaniu żywności. Ogłoszenie bez znajomości języka norweskiego – pracodawca wymaga komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce pracy: Stavanger

Liczba miejsc: 2

Start: lipiec / sierpień

Wynagrodzenie: 171 NOK brutto/h + premie

Zadania:

Zadaniem pracownika będzie pakowanie produktów spożywczych schodzących z linii produkcyjnej i układanie kartonów na palety.

Wymagania:

  • Język angielski, niemiecki lub norweski w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie przy pakowaniu lub produkcji
  • Uczciwość, pracowitość
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do stałego zatrudnienia w krajach skandynawskich
  • Mile widziane osoby z uprawnieniami na wózki jezdniowe

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienia na podstawie norweskiej umowy
  • Wszystkie przysługujące świadczenia
  • Pomoc z formalnościami oraz w znalezieniu mieszkania
  • Przyjazną atmosferą i terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Dla sprawdzonych pracowników umowa na czas nieokreślony

Aplikacja:

Prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego dostępnego online:

https://www.cognitoforms.com/OSKAS1/FormularzRekrutacyjnyNorwegia2016 z zaznaczeniem stanowiska “Pakowanie żywności Stavanger”.

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 42557817e2069f07