od 196/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii bez znajomości języka przy sprzątaniu i dezynfekcji Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2021 00:30

Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii od zaraz przy sprzątaniu i dezynfekcji powierzchni. Zatrudnienie w Oslo dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku sprzątaczki – sprzątacza.

Możliwość podjęcia pracy możemy zaproponować obecnie jedynie osobom, które mogą przekroczyć granicę kraju i są w stanie przyjechać do Norwegii w ciągu 48h.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: od 196 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • do zadań osoby zatrudnionej należy sprzątanie i dezynfekowanie wszelkich powierzchni, głównie komercyjnych – galerii handlowych, wind, dworców, przystanków
  • pracodawca zapewnia przeszkolenie, kombinezon oraz odpowiednie sprzęty i przewóz
  • główne obowiązki to mycie podłóg, dezynfekowanie ławek, przycisków itp.

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • dostępność od zaraz
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • atutem będzie znajomość języka w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • pierwsze zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przejścia na stałą umowę o pracę
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • płatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • solidne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Uwaga! Pracodawca zwraca za zrobienie koniecznego do wyjazdu i podjęcia pracy testu na Covid-19.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu:

„Norwegia dezynfekcja Oslo + Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do końca kwietnia 2021. Pierwszy wyjazd możliwy jest nawet od zaraz.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 8526067557b4f3a2