180/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii dla dostawcy zakupów-kierowcy kat.B z j. angielskim Skien

  • Miasto: Skien
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 1 października 2022 02:31

Aktualna oferta pracy w Norwegii dla dostawcy zakupów – kierowcy kat.B. Od zaraz zatrudnienie w Skien z podstawową znajomością języka angielskiego przy dostarczaniu zamówionych towarów.

Stanowisko: Kierowca kat. b – dostawca zakupów

Miasto: Skien, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 180 NOK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie świadczącej usługi zakupów on line
  • do zadań należeć będzie dostarczanie do klientów towaru – praca zgodnie z grafikiem
  • obowiązkiem będzie dostarczanie zakupów pod drzwi, pobieranie opłat oraz wydawanie reszty (większość płatności realizowanych jest przez serwis transakcyjny, zdarzają się pojedyncze płatne przy odbiorze gotówką/kartą).

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolność do wykonywania pracy zespołowej
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • sumienność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • auto służbowe + karta paliwowa
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę do podjęcia od zaraz
  • pracę w zgranym zespole
  • opcja podjęcia stałego zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • świadczenia socjalne
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 3500 NOK miesięcznie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą i spełniające podane wymogi prosimy o aplikowanie za pośrednictwem podanego poniżej formularza kontaktowego z zaznaczeniem opcji:

„Kierowca / Dostawca Skien”

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2023

OSK Vikarbyrå AS
Hamborggata 21
3018 Drammen

ID ogłoszenia: 77663369bda1cefa