175/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii dla operatora wózka widłowego 2019 Oslo

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 20 stycznia 2019 02:12

Oferujemy zatrudnienie 2019 na stanowisku operatora wózka widłowego. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Norwegii ze znajomością języka angielskiego na magazynie w Oslo.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Pensja: 175 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie przy rozładunku, załadunku towarów
  • obowiązkiem będzie dbanie o porządek, obsługa wózka widłowego czy transport towarów

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość, pracowitość, odpowiedzialność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta Polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość rozwoju
  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 4000 NOK miesięcznie od osoby
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
zatrudnienie dla Polaków na bardzo dobrych, norweskich umowach obowiązuje umowa próbna na 3 miesiące z opcją przedłużenia.

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres z podaniem tytułu „Operator wózka widłowego, Oslo. Imię i nazwisko”.

Rekrutacja aktywna do II połowy lutego 2019. Zatrudnienie od zaraz.

email: soknadansatte@fastem.com

ID ogłoszenia: 2565c430e5c1b1f5