205 /h NOK

Od zaraz praca w Norwegii dla operatora wózka widłowego bez języka norweskiego

  • Miasto: Norwegia
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015 04:39

Oferujemy zatrudnienie od zaraz na stanowisku operatora wózka widłowego. Ogłoszenie aktualnej pracy w Norwegii dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Konieczne udokumentowane doświadczenie zawodowe.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: Norwegia

Zarobki: 205 NOK za godzinę plus 10% dodatku wakacyjnego

Opis stanowiska pracy:

  • przewożenie towarów, rozładunek i załadunek
  • obsługa wózka widłowego

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego wymagana w stopniu komunikatywnym
  • przynajmniej 3 letnie, udokumentowane doświadczenie w pracy operatora wózka widłowego
  • dużą zaletą będzie przedstawienie referencji
  • mile widziane osoby mobilne z własnym autem
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia z pracy na terenie państw skandynawskich
  • samodzielność
  • sprawność zorganizowania czasu pracy
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym na pełny etat
  • stawkę godzinową w wysokości 205 NOK na godzinę
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania i przejazdu
  • zatrudnienie bezpośrednio u norweskiego pracodawcy
  • praca przynajmniej na 3 miesiące z możliwością przedłużenia umowy

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 56755ca485e0cd9b