186/h NOK

Od zaraz praca w Norwegii dla par bez języka na magazynie zoologicznym Oslo 2022

  • Miasto: Oslo
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2022 00:42

Od zaraz oferujemy zatrudnienie 2022 na magazynie zoologicznym z Oslo przy zbieraniu zamówień. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Zarobki: 186 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • obsługiwanie urządzeń magazynowych
  • przyjmowanie dostaw
  • rozładunek towarów
  • pakowanie
  • kompletowanie zamówień
  • aktualizowanie danych w systemie komputerowym
  • przyjmowanie oraz rozliczanie zwrotów

Wymagania:

  • zdolność do bezkonfliktowej pracy zespołowej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • pracowitość
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • przykładanie się do zadań

Zapewniamy:

  • solidne wynagrodzenie wypłacane na czas
  • pracę do podjęcia od zaraz na podstawie umowy norweskiej
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 3500 NOK dla osoby lub 6000 NOK miesięcznie od pary
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw w urzędach, bankach itp.
  • możliwość pobierania zaliczek
  • dodatki do pensji podstawowej

Aplikacja:
Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres. Wyjazdy realizowane są od zaraz.

W tytule maila proszę wpisać:

„Magazyn zoologiczny Oslo + imię i nazwisko”

e-mail: soknadansatte2022@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 83562f7af3860710