186/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii dla par bez języka na produkcji detergentów Fredrikstad

  • Miasto: Fredrikstad
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 5 czerwca 2021 00:30

Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii dla par bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w fabryce z Fredrikstad na produkcji detergentów. Zakwaterowanie zorganizowane jest odpłatnie na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Miejsce zatrudnienia: Fredrikstad, Norwegia

Wynagrodzenie: 186 NOK na godzinę pracy brutto

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • na początku pracodawca zapewnia gruntowne przeszkolenie z BHP oraz zadań na stanowisku
  • prace są proste i powtarzalne, zadania wymagające przyuczenia będą przydzielane osobom z doświadczeniem lub po kolejnych szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • do zadań należeć będzie przeprowadzanie kontroli jakości, wykładanie opakowań na linię, obsługa urządzeń, pilnowanie ciągłości, pakowanie itp.

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • dostępność od zaraz
  • punktualność, solidność, niezawodność
  • sumienność
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • w pełni bezpieczną i prostą rekrutację przeprowadzaną drogą online
  • pełne wsparcie na miejscu – pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych, w bankach, u lekarza
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc rezydenta Polaka na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci,
Jeśli zainteresowała Was przedstawiona i spełniacie większość podanych kryteriów prosimy o niezwłoczne przesłanie aplikacji drogą elektroniczną na poniższy adres z podaniem numeru referencyjnego: pro/d006/21.

W wiadomość oraz w samym CV proszę wyraźnie zaznaczyć, iż wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych na potrzeby prowadzonej rekrutacji.

Norway Workers A.S
Schweigaards gate 16
0191 Oslo

mail: norwayworker@europe.com

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami, które przejdą pierwszy etap rekrutacji.

Zamieszczona ilustracja nie przedstawia stanowiska pracy – jest to jedynie graficzne uzupełnienie oferty.

ID ogłoszenia: 62160ba6f8ed581a