163,80/h brutto NOK

Od zaraz praca w Norwegii dla par bez znajomości języka przy pakowaniu sera 2022 Stavanger

  • Miasto: Stavanger
  • Kraj: Norwegia
  • Opublikowany: 6 marca 2022 00:26

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce ze Stavanger przy pakowaniu sera. Ogłoszenie pracy w Norwegii dla par także bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miasto: Stavanger, Norwegia

Zarobki: 163,80 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • gruntowne przeszkolenie z zakresu BHP oraz stanowiskowe
  • przełożony zleca zadania zgodne przeważnie z predyspozycjami, doświadczeniem i umiejętności
  • prace polegają na obsługiwaniu urządzeń, sprawowaniu kontroli jakości, pakowaniu

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • dbanie o porządek

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej
  • pracę na okres próbny z opcją przedłużenia
  • płatny urlop
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • dla chętnych udział w tanim kursie języka norweskiego
  • świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu, koszt to 3200 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Zgłoszenia proszę przesyłać na podany niżej adres.

Rekrutacja aktywna do II połowy marca 2022.

e-mail: soknadansatte2021@eclipso.eu

ID ogłoszenia: 123622384bba88cd